Máte záujem o informácie alebo bezplatnú cenovú ponuku?
+ 421 910 828 888
tien

Mobilné zábrany – bezpečná športová udalosť

Každý rok sa nielen v našej krajine koná mnoho športových podujatí s väčším počtom účastníkov. Patria medzi ne bežecké, či cyklistické maratóny, futbalové zápasy, rôzne športové podujatia, či súťaže na medzinárodnej, alebo svetovej úrovni. Organizovanie takejto športovej akcie zahŕňa veľa práce. Mobilné zábrany sú významnou pomôckou pre riadenie a usmernenie davu, čím výrazne prispievame k bezpečnosti návštevníkov i športovcov. 

Bezpečnosť na prvom mieste
Chystáte sa zorganizovať športové podujatie?  Či už je to cyklistický závod, súťaž alebo maratón, bezpečnosť sa za žiadnych okolností nesmie podceňovať. Organizátorom pomôžeme  správne zabezpečiť trať, ihrisko, súťažný priestor . Športová trasa musí byť jasne oddelená od ostatného priestoru, aby sa na trasu nepriplietli  diváci a športovci sa bezpečne dostali do cieľa. Mobilné zábrany zabezpečujú dôkladnú kontrolu prístupu a dobrú bezpečnosť. Sú pevné, stabilné s možnosťou spájania. Návštevníci si tak nemôžu vytvoriť vlastné vchody alebo prelomiť oplotenie. Tyčová výplň v zábranách bráni deťom vstúpiť na trať prípadne do ihriska.
Mobilné zábrany sú vhodné aj pre dlhšie športové trasy, ktoré si vyžadujú väčšie množstvo metrov až kilometrov oplotenia. Trasa musí byť zabezpečená tak, že športovci sa budú presúvať svojou cestou nerušene a návštevníci ich môžu bezpečne povzbudzovať. Športové podujatie tak splní svoj účel ako pre športovcov, tak aj pre návštevníkov. 

V prípade núdze je možnosť vytvorenia priestoru aj s posuvnými bránami pre ľahší a rýchlejší prechod ľudí. Mobilné zábrany umožňujú umiestnenie reklamnej plachty, navigačnej tabule (napr. WC, miestnosť prvej pomoci..), atď..

Cieľom každého organizátora hromadného podujatia je dobre a bezpečne zvládnutá akcia, z ktorej si návštevníci odnesú príjemné zážitky. Naša spoločnosť je pre Vás vhodným partnerom.

Máme skúsenosti so zabezpečovaním rôznych akcií a športových podujatí na národnej, aj medzinárodnej úrovni, ako sú napr. majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji.

Copyright 2024 JF FENCE, s.r.o. všetky práva vyhradené